Skip to content

TURNAJE A PODUJATIA

COLOSSEUM FIGHT NIGHT 3 - "KEĎ PEKLO ZAMRZNE"

16.12.2023 - ŠPORTOVÁ HALA MARTIN-PODHáJ

Atmosféra tohto turnaja bude jedinečná. Mrazivá atmosféra Martinských hôr sa zlúči s vaším napätím a očakávaním, vytvárajúc tak neopakovateľné bojové umenie v srdci Slovenska.

Príďte a buďte svedkami tohto epického podujatia! COLOSSEUM FIGHT NIGHT 3 „KEĎ PEKLO ZAMRZNE“ je pripravený zmraziť vašu myseľ svojím nezabudnuteľným zážitkom. Už teraz si zvýraznite 16. december 2023 v kalendári a pridajte sa k nám na tomto nezabudnuteľnom bojovom večeri. Buďte svedkami, keď peklo zamrzne!

COLOSSEUM FIGHT NIGHT - "YOUNG BLOOD"

30.09.2023 - OBCHODNÉ CENTRUM TULIP - MARTIN

Prichystajte sa na nový level vzrušenia! COLOSSEUM FIGHT NIGHT „YOUNG BLOOD“ nie je len ďalšou MMA akciou, je to intenzívny workshop a súboje bojovníkov zároveň. 

Táto udalosť je stvorená na podporu nových talentovaných bojovníkov, ktorí sa rozhodli vstúpiť do sveta zmiešaných bojových umení. Mladí bojovníci, ktorí trénujú tvrdo a snívajú o tom, že raz dosiahnu vrchol. COLOSSEUM FIGHT NIGHT „YOUNG BLOOD“ im dáva príležitosť ukázať svoje schopnosti a vybudovať si meno v bojovom svete.

COLOSSEUM FIGHT NIGHT 2

COLOSSEUM FIGHT NIGHT 2 bola nezabudnuteľné pokračovanie našej cesty v bojových umeniach. S novými súbojmi a silnými emóciami sme privítali ďalšiu kapitolu našich turnajov. Od jej začiatku sme vedeli, že nás čaká veľa vzrušenia, a COLOSSEUM FIGHT NIGHT 2 nám to naplnila do poslednej kvapky.

COLOSSEUM FIGHT NIGHT 1

COLOSSEUM FIGHT NIGHT 1 bola počiatočnou iskrou, ktorá rozvírila vášeň pre bojové umenia. Naša prvá udalosť otvorila brány do sveta MMA a nastavila latku pre ďalšie vzrušujúce turnaje. Spolu sme prešli dlhou cestou od jej vzniku dňa 28. mája 2022 a COLOSSEUM FIGHT NIGHT 1 zostane v našich srdciach ako začiatok niečoho veľkého.

Buy Ticket

sign in to post your comment or signup if you dont have any account.