Skip to content

O ORGANIZÁCII

COLOSSEUM FIGHT NIGHT - VIAC AKO LEN MMA!

Vstúpte do sveta COLOSSEUM FIGHT NIGHT, miesta, kde sa stretávajú vášeň, sila a nezdolateľná odhodlanosť. Nie sme len organizátormi MMA turnajov, sme hrdí tvorcovia jedinečných zážitkov a udalostí, ktoré spájajú komunitu bojovníkov a fanúšikov.

Naša cesta sa začala dňa 28. mája 2022 s jednoduchou víziou – priniesť zmiešané bojové umenia (MMA) v jeho najlepšej podobe našim fanúšikom. Odvtedy sme vytvorili COLOSSEUM FIGHT NIGHT ako synonymum pre nekompromisné športové zážitky a vzrušujúce súboje.

CFN sme my, ste vy, sme všetci my.

COLOSSEUM FIGHT NIGHT nie je len jedna udalosť. Prinášame vzrušenie a napätie na najvyššej úrovni. Každá naša akcia je jedinečným zážitkom, kde sa stretávajú hrdinovia a vytvárajú sa nezabudnuteľné príbehy.

Organizácia by neexistovala bez vášnivých fanúšikov, ktorí tvoria našu komunitu. Sme vďační za vašu podporu a vášeň, ktorú prinesiete na každú udalosť. Pripojte sa k nám na našich sociálnych médiách, sledujte naše turnaje a súboje a staňte sa súčasťou komunity COLOSSEUM FIGHT NIGHT. Sme hrdí na to, čo robíme, a tešíme sa na to, že vás privítame na našej ďalšej nezabudnuteľnej udalosti. COLOSSEUM FIGHT NIGHT – sme my, ste vy, sme všetci my.

Buy Ticket

sign in to post your comment or signup if you dont have any account.